Przyjmowanie Duphaston w 13. tygodniu ciąży

Witam w tamtym roku mialam puste jajo płodowe, teraz jestem w ciazy 13 tydzien, od poczatku bralam duphaston 2 razy dziennie, wczoraj lekarz mówił ze juz mozna odstawic i nie ma potrzeby dalej brac, ale mam pewne obawy? czytalam ze niektorzy dłuzej biora ten lek? co panstwo mysliscie

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Nie mając pełnej oceny sytuacji klinicznej sugeruję zastosować poradę lekarza prowadzącego. W przypadku wàtpliwości prosze skonsultować się z innym ginekologiem.