Przyjmowanie hormonu wzrostu a chude ręce

Dzien dobry moj syn bierze od 2 lat hormon wzrostu i tu moje pytanie czy to jest mozliwe zeby rece byly chude a przy nadgarstku widac kosci ? Czy po odstawieniu leku grubosc skory wroci do normy ? Bardzo prosze o odp poniewaz syn sie tego wstydzi...Z gory dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę zapytać o to lekarza prowadzącego leczenie syna, bez obejrzenia zmian cieżko coś powiedzieć, czy ręce wyglądały tak od początku czy dopiero od niedawna.
Pozdrawiam