Przyjmowanie leków Bisocard i Euthyrox w 4. tygodniu ciąży

witam jestem w 4 tyg ciąży od dwóch lat biore bisokard 1,25 mg miałam podwyższone tętno dlatego lekarz przepisał. Oprócz tego mam niedoczynność tarczycy biore eutyrox raz 50mg raz 75mg. Chciałam zapytać czy te leki nie szkodzą dziecku a najbardziej bisocard?

Lek. Tomasz Budlewski

Eutyrox nie wpływa natomiast bisocard może działać negatywnie. Proszę jak najszybciej udać się do lekarza ginekologa. W czasie wizyty będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.