Przyjmowanie leków po naciągnięciu więzadła bocznego

Witam!6tygodni temu podczas jazdy rowerem lewe kolano odmówiło mi posłuszeństwa-nie mogłam stanąc,w wyniku czego nie mogłam stanąć,więc się przewróciłam.Diagnoza naciągnięte wiązadła boczne(USG)i krew,którą lekarz mi ściągnął(torebka stawowa-od uderzenia).Brałam 4 tyg.clexane.Powiedziano mi,że mam dalej brać polocard i cyclo 3 forte.Mam 2 pytania-po co mam się truć-jeśli ortezę zdejmuję po około 7godz.chodzenia,więc nie jest całk.unieruchomiona i czy nie za późno na rehabilitację?Monika.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty.