Przyjmowanie leków w 11. tygodniu ciąży in-vitro

Witam, Jestem w 11 tc po in vitro po criotransferze na cyklu bezowulacyjnym. Ciąża jak dotąd przebiega prawidłowo. Nie wiem kiedy mój organizm (łożysko) będzie produkował hormony stosownie do przebiegu ciąży. Cały czas zażywam 3x1 estrofem 0,2; 3x1 duphaston i 3x2 tabletki luteiny dopochwowo. Co jeśli mi braknie tabletek i nie mam recepty od razu? czy zmniejszenie dawkowania lub przerwanie na parę dni zaszkodzi ciąży? Kiedy mogę odstawić te środki, jak stwierdzić, że nie są już potrzebne?

Witam! Proszę pod żadnym pozorem nie odstawiać wymienionych preparatów. Ewentualna modyfikacja dawek możliwa jest tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem prowadzącym, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.