Przyjmowanie Luteiny i Kontraceptu bez oczekiwania na okres

A co jeśli wcześniej też miałam przepisaną luteine po której nie było okresu a lekarz zlecił mi badania krwi a potem bez okresu kazał przyjmować kontracept? Problem w tym że nie wybierałam następnych opakowań i musiałam znowu zacząć od nowa brać luteine i po której okres sie nie pojawił . Czy mam tak jak wcześniej zacząc brać nie czekając dłużej na okres?

Witam! Doustne tabletki antykoncepcyjne można zacząć przyjmować w dowolnym dniu cyklu - jest to pewien sposób na uregulowanie długości trwania cyklów miesięcznych. Skuteczność tak stosowanej antykoncepcji nie jest jednak pełna.