Przyjmowanie Luteiny od siedmiu dni na wywołanie okresu

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w lutym i mój okres występuje mniej więcej co 3 miesiące. Wkoncu wybrałam się do gin bo chciałam zacząć brać znowu ale dostałam najpierw luteine 50 na wywołanie. Brałam ja jednak chyba źle bo 2 tabletki na noc a nie 2 na dobę. Biorę je już 7dni i nie wiem czy mam je odstawić i dostane wtedy miesiączkę czy brać je dalej dopóki nie wystąpi krwawienie. jeśli tak to przez ile dni jeszcze???lekarz kazał brać 5 a na ulotce 10-12..już sama nie wiem co robić..pomocy

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie mam możliwości badania i wglądu w dotychczasowy przebieg leczenia sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, który ma najwięcej informacji o Pani stanie zdrowia.