Tabletki na wywołanie okresu

ginekolog kazał mi na wywołanie okresu wziac 2 tabletki anty i kolejne brac po jednej kazdego dnia ... czy napewno bede chroniona po tygodniu skoro w ulotce pisze ze tabletki anty powinno brac sie od 1 dnia miesiaczki ... co w tej sytuacji ... brałam wczesniej juz tabletki anty ale pani gin kazała odstawic na dwa miesiace i niestety okresu jak nie miałam tak nie mam ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto zastosować dodatkowe zabezpieczenie do czasu rozpoczęcia drugiego opakowania. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.