Stosowanie luteiny na wywołanie miesiączki a przyjmowanie Daylette

Biorę tabletki daylette, byłam u ginekologa i przepisał luteine na wywołanie okresu. Jeśli dostane okres mam zacząć nowy blister tabletek antykoncepcyjnych, czy wziąć tabletki plebeco, tabletki zielone? Zapomnialam o to zapytać swojego ginekologa, a jest na urlopie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zacząć tak jak zawsze od pierwszej tabletki blistra nowego opakowania.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

powinna Pani zacząć od pierwszego dnia okresu zacząć nowy blister.

Pozdrawiam.