Przyjmowanie Parogenu przez 24-latka

Witam serdecznie, pytanie dzial psychiatri. Biore parogen dawka 20mg x 3 dziennie i Rispolept 1mg x 1 dziennie. 3 listopada mam kolejna wizyte ale parogen konczy mi sie w poniedzialek tzn w poniedzialek wezme. Moje pytanie: Co z wtorkiem i sroda? cos sie stanie jesli nie wezme przez 2 dni? moze Pan doktor ma jakies rozwiazanie? Dziekuje serdecznie z gory za pomoc.

Proszę zacząć zmniejszać dawki np 2 x dziennie tak by tabletek wystarczyło do wizyty u psychiatry.