Stosowanie leku Nebicard w ciąży

Witam czy Nebicard jest zabroniony w czasie ciazy? jestem w 5 tygodniu ciazy skaczyly mi sie leki a moj lekarz bedzie dopiero w srode czy nie zaszkodze ciazy jesli dziennie wezme po 1 tabletce? prosze o szybko odpowiedz do srody zostało 5 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest zabroniony. Jeżeli lekarz prowadzący nie jest dostępny to proszę udać się do lekarza rodzinnego.