Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych o różnych porach a ryzyko ciąży

witam . Mam 31 lat i biorę tabletki antykoncepcyjne od ponad 2 lat. 2 miwsiące temu przedłużyłam sobie cykl o 11dni ponieważ nie miałam tych tabletek , zawsze brałam je w czwartek a teraz zaczynam w poniedziałek. Nadal biorę regularnie. Czy jest możliwość zajścia w ciążę jeśli dojdzie do wytrysku we mnie? w sumie biorę te tabletki co dziennie , ale nie o tej samej godzinie.

Jeśli przerwa między blistrami trwała dłużej niż 7 dni, istniej ryzyko, iż doszło do owulacji, więc ochrona antykoncepcyjna jest zmniejszona. Proszę przez minimum tydzień stosować dodatkową metodę antykoncepcji. Proponuję brać tabletki codziennie o tej samej porze.