Przyrost b-HCG a termin miesiączki

Mój cykl to 34-35 dni, ostatnią miesiączkę miałam 16 grudnia. We wtorek 27 stycznia moje hcg wynosiło 77,1, w piątek urosło do 314,4. Kiedy mogę iść do lekarza? Kiedy będzie coś widać, żeby lekarz mógł potwierdzić ciążę?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie stężenia hormonu wskazują na wczesną ciąże. Oczywiście może się udać Pani do lekarza w dowolnym momencie ale szacuje się, że ciąża jest widoczna przy stężeniu około 1500. Pozdrawiam