Przyrost BHCG a długość ciąży

Witam. 7 maja 2014 r.- ostatnia miesiączka, długość cyklu u mnie to 33-34 . Pierwsze hcg beta robiłam 17.06.14- 181, drugie 18.06 - 306, a trzecie 20.06 -996,20. U lekarza byłam 16 .06 i nic nie było widać na usg tylko coś tam się przejaśniało jak to lekarz stwierdził, macica powiększona. Związku z tym mam 2 pytania: 1. Czy beta przyrasta prawidłowo bo dla norm procentowych wychodzi trochę za dużo.? 2. Który tydzień z bety wychodzi Proszę i dziękuje z góry za odpowiedz.

Witaj.
Jakaś moda na robienie seryjne betaHCG?
Proszę tego nie robić, bo wyniki z komercyjnych laboratoriów są niemiarodajne.
Poza tym przy betaHCG poniżej 1000 j.m. - lekarz robiący USG nic jeszcze nie zobaczy w jamie macicy.
Klasyczna kontrola powinna być około 7-8 tygodnia ciąży.
Spokojnie.
Pozdrawiam.