Wynik USG ciąży i przyrost bHCG
Dzień dobry .Jestem w ciąży .Om miałam 4 sierpnia.Pierwsze usg 15 września z opisem pęcherzyk ciązowy gs 8mm(5,2t,c) brak struktur zarodka. Według mnie był to 6,1 tc . 16 września beta 7917 po 48 godz, 9959 , po 96 gdzinach od drugiego pomiaru17359. Czy beta nie za wolno przyrasta , i czy nie powinno być już struktur zarodka .Dziękuje za odpowiedź 16 września

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na tym etapie ciąży zarodek mógł nie zostać uwidoczniony. Przyrost betaHCG wydaje się być prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się na kolejną wizytę u specjalisty ginekologa.