Czy beta-HCG rośnie prawidłowo i czy może oznaczać ciążę mnogą?

Witam. Ostatnia miesiączkę miałam 7 maja 2014 r. długość cyklu u mnie to 33-34 . Pierwsze hcg beta robiłam 17.06.14- 181, drugie 18.06 - 306, a trzecie 20.06 -996,20. U lekarza byłam 16 .06 i nic nie było widać na usg tylko coś tam się przejaśniało jak to lekarz stwierdził, macica powiększona. Czy beta przyrasta prawidłowo bo dla norm procentowych wychodzi trochę za dużo.? Czy to możne oznaczać ciąże mnoga?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Kluczowy jest wynik USG. Na podstawie poziomu beta-hCG nie stwierdza się ciąży mnogiej.