Pulmones sine infilitrationibus
Witam Proszę o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej: Pulmones sine infiltrationibus. Sinus costo-phren.liberi.,- Cor normale,

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi:
Płuca bez nacieków. Zatoka przeponowo-żebrowa wolna. Serce w normie.
Jest to prawidłowy wynik badania RTG klatki piersiowej.