Puls tydzień po zabiegu modyfikacji węzła zatokowego

Witam mam pytaanie jestem po 2 zabiegu modyfikacji wezla zatokowego z powodu taxhykardii nieadekwatnej do tej pory czzulam kolatania serca ale dziaiaj rano puls mialam 48 czy jest to powud do niepokoju zaboeg mialam tydzien temu metoda krioablacji punktowej

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Konieczne jest badanie lekarskie i monitorowanie pulsu jaki występuje w ciągu dnia.