Przyspieszony puls po modyfikacji węzła zatokowego

Witam mam pewne pytanie jestem tydzień czasu po modyfikacj wezła zatokowego do tej pory było wszystko dobrze ale od jakiś 2 dni mam puls 100 na minute czasami 115 i wogule nie spada .Ale gdy wczoraj wieczorem mieżyłam ciśnienie i puls {zalecenie lekarza} to najpierw puls był 54 a po 15 minutach wzrósł do 106 na minute i w nocy mam takie dziwne wrażenie jakby się zatrzymywało na dosłownie kilka sekund .Czy mam powód do nie pokoju

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do kardiologa.