Pulsowanie lewego boku u 22-latki

Co moze oznaczac pulsowanie lewego boku? Dokladnie pulsowanie zaczyna sie z boku pod lewa piersia a konczy sie 25cm nizej..tak mi pulsuje caly lewy bok. A najczesciej tylko u gory. Usg robione 2miesiace temu wyszlo ok. Badania krwi ok. Pulsuje mi od 2miesiecy. Tylko to czuje jak sie poloze na ta lewa strone. A jak przyloze reke to tez czuc. Meczy mnie to bo nie boje sie ze cos noe tak.pare miesiecy temu mialam mocne nerwy(potem nagle dopadla mnie nerwica) wszystlo przeszlo.a teraz te pulsowania

Dolegliwości somatyczne czyli w tym przypadku odczuwanie pulsowania lewej strony tułowia, mogą mieć podłoże psychologiczne i być efektem silnego lub długotrwałego stresu.
Jeżeli badania zalecone przez lekarza rodzinnego nie wykazały żadnych zmian fizycznych, zalecałabym również konsultację psychologiczną. Lekarz rodzinny może skierować Panią do takiego specjalisty. Można również umówić się prywatnie, co oczywiście wiąże się z opłatą.
Jeżeli opisane dolegliwości będą się powtarzały, to być może potrzebna będzie głębsza diagnostyka. Ale o tym powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Pozdrawiam,

Katarzyna Bilnik-Barańska.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza