Pulsowanie pod piersią w 24. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 24 tygodniu ciąży i od dwóch dni czuje pod prawą piersią niedaleko środka między piesiami takie pulsowanie , nie jest to ciągłe i nie boli... i tak się zastanawiam co to by mogło być? czy to może dziecko tak wysoko mnie kopać? Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Raczej nie są to ruchy dizecka, ponieważ jest jeszce za wcześnie, aby odczuwała je Pani tak wysoko. Najpewniej są to dolegliwości wynikające z zaburzenia relacji anatomicznych w organizmie powodowane powiększaniem się macicy ciężarnej. Bez przeprowadzenia badania nie jestem jednak stwierdzić tego jednoznacznie.