Pulsujący ból głowy w skroniach a tętniak
Witam Mam bol glowy w skroniach taki pulsujacy czy to moze byc tetniak?4 lata temu mialem robione Angio Tk I rezonans glowy -zadnych zmian nie bylo. Czy powtorzyc badanie ?

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik nadciśnienia, zaburzeń rytmu serca jak i zmian naczyniowych w obrębie OUN. Sugeruję przede wszystkim zmierzyć ciśnienie oraz skonsultować się z lekarzem POZ.