Malformacji naczyniowych nie uwidoczniono

Witam, bardzo prosze o skonsultowanie wyniku badania angio TK. "Obraz naczyń tt.mózgowia w badaniu ANGIO TK w granicach normy. Malformacji naczyniowych nie uwidoczniono". Wynik tomografii byl taki ze bylo podejrzenie drobnego tetniaka i czy badanie angio TK pokazalo ze jednak go nie mam, jak mam to rozumieć?

Witam serdecznie,

Angio-TK jest badaniem dokladniejszym od badania TK głowy jeśli chodzi i ocenę struktur naczyniowych. Więc jeśli angio-TK wykluczył jakiekolwiek patologie w obrębie naczyń krwionośnych mózgowych to znaczy że ich nie ma, to moze być Pani spokojna. Sugeruję mimo wszsytko udać się do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji.

Pozdrawiam.