Bóle głowy z tyłu i za uszami
Witam.Od dlugiego czasu odczuwam bol glowy z tylu,takze za uszami,otepienie,bol karku.Bylem w szpitalu z powodu tych objawow,ale nic nie stwierdzili.Prosze o interpretacje martwiacych mnie wynikow; Angio TK Tetnic Mozgowia: Brak tt. laczacych tylnych,brak prawej t. kregowej,obecnosci tetniaka ani malformacji naczyniowej w obrebie tetnic mozgowia w badaniu CT nie uwidoczniono,prawidlowy obraz angio-TK zatok zylnych opony twardej.Dziekuje za odpwoedz i pozdrawiam serdecznie.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna jest łączna analiza bezpośredniego badania lekarskiego oraz wyniku powyższego badania. proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.