Bóle głowy z tyłu i za uszami

Witam.Od dlugiego czasu odczuwam bol glowy z tylu,takze za uszami,otepienie,bol karku.Bylem w szpitalu z powodu tych objawow,ale nic nie stwierdzili.Prosze o interpretacje martwiacych mnie wynikow; Angio TK Tetnic Mozgowia: Brak tt. laczacych tylnych,brak prawej t. kregowej,obecnosci tetniaka ani malformacji naczyniowej w obrebie tetnic mozgowia w badaniu CT nie uwidoczniono,prawidlowy obraz angio-TK zatok zylnych opony twardej.Dziekuje za odpwoedz i pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest łączna analiza bezpośredniego badania lekarskiego oraz wyniku powyższego badania. proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.