Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego u 31-letniej kobiety

Proszę o interpretację wyniku badania MR angiografia: Nie stwierdzam tętniaków ani malformacji naczyniowych w obrębie naczyń wewnątrzczaszkowych. W badaniu angio nie uwidoczniłem tętnicy kręgowej lewej, do rozważenia ocena w badaniu USG Doppler. W obrazach T-2 zależnych mózgowie bez podejrzanych zmian ogniskowych, wyraźniejsze światło komór bocznych. Badana osoba ma 58 lat. Po wylewie podpajęczynówkowym 9 lat temu.

Witam serdecznie,

Wynik badania angio-MRI nie stwierdza żadnych patologii w obrębie naczyń takich jak tętniaków czy malformacjii - wynik prawidłowy. Tak jak w opisie stwierdzono, nie uwidoczniono tętnicy kręgowej lewej, dlatego radiolog sugeruję rozważenie wykonania USG Doppler tętnicy kręgowej lewej.
Proszę udać się z wynikiem badania do lekarza prowadzącego, zlecającego badanie w celu konsultacji.

Pozdrawiam.