Interpretacja wyniku angiografii TK tętnic wewnątrzczaszkowych
Witam właśnie otrzymałam angiografię TK tętnic wewnątrzczaszkowych i prosiłabym o interpretację wyniku, ponieważ wizytę mam dopiero za dwa miesiące u neurologa. W opcji angio koło Willisa i naczynia powyżej 3mm średnicy nie wykazują istotnych odchyleń od normy. Cech malformacji a-v nie uwidoczniono . Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz . Magda

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wynik nie wskazuje na obecność patologii w obrębie naczyń krążenia mózgowego. Pozdrawiam