Co znaczy, że nie stwierdza się cech zakrzepicy wewnątrzczaszkowych naczyń żylnych?

witam, mam 17 lat i torbiela pajęczynówki, dostałam wyniki rezonansu MR ANGIO, nie rozumiem nic z tych wynikow, dołączam całą treść wyników, czy mogła bym sie dowiedziec co tam sie dzieje u mnie? DANE KLINICZNE: Migrenopodobne bóle głowy , TECHNIKA BADANIA: Badanie angio-MR wykonano w sekwencji 3D TOF. OPIS: Przedstawiony fragment naczyń wewnątrzczaszkowych bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej. DANE KLICZNE: TECHNIKA BADANIA: Badanie angio-MR wykonano w sekwencji 3D TOF i 2D PC. OPIS: Przedstawiony fragment naczyń wewnątrzczaszkowych bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej. Tętnica łącząca tylna prawa hypoplastyczna Badanie zatok żylnych nie uwidoczniło skrzeplin w ich obrębie. Nie stwierdza się innych cech zakrzepicy wewnątrzczaszkowych naczyń żylnych. WNIOSKI: hypoplazja tetnicy łaczącej tylnej po str. prawej Przedstawione naczynia wewnątrzczaszkowe bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej. Nie stwierdza się cech zakrzepicy wewnątrzczaszkowych naczyń żylnych

Jest Pani bardzo młodą osobą, cierpiącą na migreopodobne bóle głowy . Nie mam informacji pełnej na temat wywiadu, ogólnego stanu zdrowia, obciążeń chorobowych, nastroju etc
Z opisu : " DANE KLINICZNE: Migrenopodobne bóle głowy , TECHNIKA BADANIA: Badanie angio-MR wykonano w sekwencji 3D TOF. OPIS: Przedstawiony fragment naczyń wewnątrzczaszkowych bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej. DANE KLICZNE: TECHNIKA BADANIA: Badanie angio-MR wykonano w sekwencji 3D TOF i 2D PC. OPIS: Przedstawiony fragment naczyń wewnątrzczaszkowych bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej. Tętnica łącząca tylna prawa hypoplastyczna Badanie zatok żylnych nie uwidoczniło skrzeplin w ich obrębie. Nie stwierdza się innych cech zakrzepicy wewnątrzczaszkowych naczyń żylnych. WNIOSKI: hypoplazja tetnicy łaczącej tylnej po str. prawej Przedstawione naczynia wewnątrzczaszkowe bez widocznych zwężeń ani cech malformacji naczyniowej. Nie stwierdza się cech zakrzepicy wewnątrzczaszkowych naczyń żylnych "
wynika , że nie stwierdzono patologii naczyń tętniczych ani żylnych w mózgu, z wyjątkiem hypoplazji/ czyli wrodzonego niedorozwoju, zwężenia , tetnicy łaczącej tylnej po str. prawej ; co stanowi często obserwowaną odmianę anatomiczną budowy naczyń mózgu; nie stanowi zagrożenia. Konieczna interpretacja kliniczna badania MRI / podobno opisano torbiel / wrodzoną / jak i ANGIO MR.
Konieczna pełna konsultacja, aby doradzić optymalne leczenie . Pozdrawiam i zapraszam