Zatoka poprzeczna, esowata oraz opuszka żyły szyjnej wewnętrznej po stronie prawiej wąskie na całej długości
Wynik badania rezonansu! Badany narząd : ANGIO-MR NACZYŃ MÓZGOWYCH Anomalii rozwojowych, malformacji naczyniowych w obrębie naczyć mózgowych nie stwierdza się. Zatoka poprzeczna, esowata oraz opuszka żyły szyjnej wewnętrznej po stronie prawiej wąskie na całej długości- wariant anatomiczny. Proszę o interpretacje wyniku

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik w normie. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie w celu rozszerzenie diagnostyki.