Pulsujący ból w klatce piersiowej

witam mam na imnie piotr 40 lat od jakiegos czasu odczuwam pulsujacy bul po srodku kladki piersiowej a tagze z tyłu pleców w okolicach nereki z lewej strony barwa moczu bezbarwna bul bywa tez w łydkach wystepuja zawroty głowy czasem widze za jakby mgła zwłaszca po pracy bondz po posiłku dotego dochodzi krew z nosa i uczucie zimna i zamroczenia nie pije alkocholu ani nie pale nie potrafie sie stresowac co moze byc przyczyna tego typu obiawóf dzienkuje

Aleksander Ropielewski

Objawy opisane przez Pana są niepokojące. Niestety są one mało swoiste i bez przeprowadzenia badania i wykonania podstawowych badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie możliwej przyczyny .