Puste jajo płodowe a starania o ciążę

Witam jestem po poronieniu puste jajo płodowe staramy się 5 miesięcy o ciążę, wykryto niedoczynność tarczycy tsh 3,60 teraz spadek 2,20 biorę euthyrox 25 od ginekologa dostałam luteine 50 pod język powód niski progesteron badany w 18 dc (0,98) luteine miałam brać przez cały cykl i tak biorę dziś byłam u innego lekarza i powiedział że biorąc przez cały cykl nie zajdę w ciąże dziś mam 7 dc i nie wiem czy odstawić luteinę czy to już za późno aby udało się zajść w tym cyklu lekarz nic nie poradził

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Raczej w tym cyklu nie ma szans na owulację. W kolejnym cyklu proszę stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.