Rak jelita a odpowiednia dieta

Stwierdzono u mnie raka jelita, dzisiaj w trakcie kolonoskopii. Jutro zaczynam badania. Chciałbym się dowiedzieć jak sobie pomóc, jedni mówią ,że mam pić len profilaktyczni, lub spożywać więcej antyoksydantów. Chciałbym się dowiedzieć co to jest i czy można je kupić jako suplement diety?

Proszę poczekać i przeprowadzić rozmowę z lekarzem , który będzie Pana leczył po zakończeniu diagnostyki. W międzyczasie może Pan poszukać w internecie hasła "antyoksydanty w diecie codziennej" - jest ich mnóstwo , zż