Czy po raku jelita grubego można iść na solarium?

Witam. Mam pytanie dotyczące mojej siostry. Ponad 2 lata temu wykryto u niej raka jelita grubego została poddana operacji usunięcia części jelita grubego z rakiem. przebyła leczenie chemio terapią. Teraz już się czuje dobrze i chce iść na solarium ale w internecie nie może uzyskać informacji czy po raku jelita można iść do solarium. Moje pytanie brzmi czy moja siostra może iść na solarium ?

Solaria są baardzo niebezpieczne dla wszystkich! Na Świecie jest w tej chwili wielki odwrót od solariów! Są to urządzenia b.niebezpieczne i grożą u osób;podatnych wywołaniem nowotworów skóry!!! (w tym śmiertelnego czerniaka skóry) zż