Rectocoele średniego stopnia

Witajcie i na wypisie szpitalnym z Ginekologii,widnieje także Dgn.'Rectocoele średniego stopnia.Co to jest. Morfologia.Gran 72,3 RBC 3,5 HCT 34,9 HGB 11,5. Takie widnieją wyniki/.Pozdrawiam miło..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis wskazuje na występowanie uchyłków odbytnicy średniego stopnia. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi w karcie informacyjnej leczenia szpitalnego.