Rehabilitacja a torbiel oponowa

Mam torbiel oponowa na wysokości segmentuS3 wielkości 1,8cm jak się to leczy i czy można korzystać z rehabilitacji jakie zabiegi były by wskazane?

Witam! Jeśli torbiel nie powoduje ucisku na rdzeń kręgowy lub worek oponowy stosuje się leczenie objawowe (leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, zabiegi rehabilitacyjne). Rodzaj rehabilitacji dobiera się indywidualnie w zależności od prezentowanych przez pacjenta objawów.