Rekonstrukcja ACL a obrzęk

jestem po rekonstrukcji acl 9 m-cy.wynik MRI po rekonstrukcji ACL ,ciągłośc graftu zachowana "końcówka dolne śruby mocującej w kości piszczelowej przebiega do przodu kanału piszczelowego i uwypukla się ponad powierzchnię stawową no ok.3 mm.W jej otoczeniu obrzęk ciała tłuszczowego Hoffty. Obrzęk beleczek kłykcia przyśrodkowego piszczelowego, odcinek bliższy udowy więzadła krzyżowego tylnego pogrubiały,rozwarstwiony,obrzęknięty. -nie wiem co dalej?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Proszę zgłosić się do lekarza, który zlecił badanie. Jego pełna interpretacja możliwa jest bowiem tylko w połączeniu z badaniem klinicznym i znajomością pełnej historii choroby.