Rekonstrukcja ACL i częściowe usunięcie łękotki

Jestem po rekonstrukcji ACL oraz częściowo usunięto mi łękotkę przyśrodkową w lewym kolanie. Obecnie jestem 3 miesiące po zabiegu i chodzę na rehabilitację. Od 4-5 tygodni zaczęło się pojawiać kłucie w kolanie. Ból ten występował tylko podczas wchodzenia po schodach, teraz jest także podczas ćwiczeń. Ból występuje w miejscu wejścia artroskopu w kolano(wewnętrzna stronaNogi)Obecnie ten ból się nasila i jest większy. Mój lekarz prowadzący powiedział mi że sam nie wie jaka może być tego przyczyna.

W tym okresie czasami pojawiają się takie objawy, często związane są ze zrostami tkanek w obrębie dojścia operacyjnego. Zwykle należy kontynuowac rehabilitację - mobilizować bliznę. Jeśli nie będzie poprawy trzeba wykonać badania obrazowe stawu.