Rekonwalescencja po operacji zaćmy u 5-letniego dziecka

Witam mam pytanie odnośnie rekonwalescencji po operacji zaćmy u 5 letniego dziecka na jedno oczko, jakie są zalecenia po operacji i czy dziecko w późniejszym zasięgu będzie mogło odprawiać sporty, jeździć na rowerze czy też skakać na trampolinie?

Piotr Pilarski

Nic nie wiem o przebiegu operacji. Takie informacje powinny być zawarte w wypisie. Jeśli nie proszę skontaktować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.

Pozdrawiam.