Renta przy stwierdzonej umiarkowanie ciężkiej niedomykalności mitralnej

Witam!!! Mam stwierdzoną umiarkowanie ciężką niedomykalność mitralną i czeka mnie operacja zastawki, chcę spytać czy przysługuję mi renta? Najpierw mam przejść badanie koronografii a potem operacj. Jestem kobietą w wieku 38lat i obecnie na rencie...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ponieważ każdy przypadek jest inny nie można stwierdzić czy przysługuje renta na podstawie krótkiego opisu bez zbadania oraz przeanalizowania historii choroby.