Umiarkowana niedomykalność zastawki mitralnej i wypadanie zastawki a praca jako kosmetolog z prądami

Witam, Mam umiarkowaną niedomykalność zastawki mitralnej, oraz wypadanie zastawki. Uczę się obecnie na kosmetologii. Jako kosmetolog będę używała sprzętów które wykorzystują prądy. Czy jest taka możliwość bym mogła pracować z prądami nie martwiąc się o moje serce? Czy jednak nie powinnam wcale wykonywać takich zabiegów ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli będzie Pani pod opieką kardiologa i co pewien czas kontrolowała wadę zastawkową, a wada nie będzie postępowała. Nie ma obecnie przeciwwskazań, aby podjęła Pani pracę. Pozdrawiam.