Trójzastawkowa wada serca pod postacią wypadania przedniego płatka zastawki mitralnej

Witam parę lat temu miałem robione badania do WKU teraz postanowiłem wsiąść się za siebie i chce wykonać wszystkie badania ponownie wykryto u mnie : Trojzastawkowa wadę serca pod postacia wypadania przedniego płatka zastawki mitralnej z jej niedomykalnością zmian zwyrodnieniowych płatków zastawki aortalnej z jej niedomykalnością oraz niedomykalność zastawki trójdzielnej . Czy można prosić o wyjaśnienie tego rozpoznania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie zastawek. Proszę udać się na wizytę do specjalisty kardiologa, który oceni konieczność interwencji.