Rentgen klatki piersiowej 45-latka

Witam o to mój wynik po badaniu rentgen klatki piersiowej: smugowate zacienienie w dolnych partiach płuca prawego -zapalne?pożądane? Kąty wolne. Sylwetka serca w normie. Co to oznacza? Te zacienienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego, bez obejrzenia zmian na zdjęciu RTG nie można nic powiedzieć. Być może są to zmiany zapalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.