Resekcja guza mózgu części przyśrodkowej płata ciemieniowego

mój 51-letni mąż 09.02.2016 resekcja guza mózgu cz. przysr. płata ciemieniowego prawego. wynik: glejak IV st. po zabiegu porażenie lewostronne, obecnie rehabilitacja. w tej chwili radioterapia w Bydgoszczy 20x2,5 (blisko ciała modzelowatego? pnia?) czy jest możliwość konsultacji przez P. dr, jeśli tak, to gdzie? czy można przesłać wyniki i liczyć na pomysł i mieć trochę więcej nadziei? Bożena

Proponuję konsultację w CO w Bydgoszczy!!! Standardy postępowania są jednoznaczne i ew. zaproponowane leczenie będzie zarówno dobre w Bydgoszczy , jak gdziekolwiek indziej!!! zż