Residua ovi focalem in molam hydratidosam benignsm vertens

witam w wyniku histipatologicznym miałam residua ovi focalem in molam hydratidosam benignsm vertens czy to oznacza ze miałam zaśniad i powinnam poddac sie zabiegowi usunuecia przydatków pozdrawiam Krystyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Resztki jaja płodowego ogniskowo przechodzące w łągodny zaśniad groniasty. Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje właściwym leczeniem.