Rezonans a założony aparat ortodontyczny

Bardzo proszę udzielić mi informacji ,mianowicie czy majac założony aparat ortodontyczny stały na dolnej szczęce można wykonać rezonans? W zwiazku z dolegliwościami (zawroty głowy,oczopląs w badaniu) lekarz sugeruje mi to badanie.Niestety twierdzi że nie mozna go wkonać mając założony aparat.W internecie wiadomości na ten temat są różne.Jaka jest prawda? Zależy mi na rzetelnej i jednoznacznej odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie można wykonać tego badania. Proponuje udać się do neurologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.