Rezonans głowy z kontrastem i zgrubienie błony śluzowej zatoki klinowej
witam robiłam rezonaz głowy z kontrastem i nie rozumien tego wyniku koncetryczne zgrubienie bł śluzowej zatoki klinowej prosze o odp

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik może oznaczać infekcje. A koncentryczne oznaczać że przerost następuje całej błony śluzowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa.