RM głowy i przyścienne odcinkowe pogrubienia błony śluzowej zatoki czołowej
Witam robiłem rm głowy i chciałem sie dowiedzieć co oznacza: przyścienne odcinkowe pogrubienia błony śluzowej zatoki czołowej po stronie lewej oraz obustronnie zachyłków zębodołowych zatok szczękowych oraz komórek powietrznych sitowia? Z góry dziękuję

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Może oznaczać stan zapalny toczący się w zatokach. Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.