Co znaczy polipowate pogrubienie błony śluzowej zatok szczękowych?

witam mam problem z zatokami miałem tk zatoki tak polipowate pogrubiene błony śluzowej zatok szczękowych i zatoki klinowej przyścienne pogrubienie błony śluzowej zachyłka nosowego zatoki czołowej lewej ,niedrożność kompleksów u-p częściowe zacienienie komórek błędnika sitowego ,cech destrukcji blaszek kostnych nie widzę , jeszcze bardz często się przeziębiam chodzę ciepło ubrany pocę się całe ciało się poci tragedia co robić proszę o radę

Witam serdecznie,

Proszę skonsultować się z lekarzem laryngologiem, który ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.