Rezonans magnetyczny głowy u dziecka
Witam zdjęcie głowy córki wykazało w okolicy nosa ,pod oczami dwie komory z czego jedna jest biała a druga czarna, dotyczy rezonansu magnetycznego czy to jest normalne czy należy udać się do specjalisty a jeżeli tak to do jakiego? pozdrawiam

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Najlepiej udać się z wynikiem badania MRI do laryngologa w celu konsultacji oraz ewentualnego ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.