Bóle głowy i wynik rezonansu magnetycznego

Borykam się z bólami głowy już od dłuższego czasu (ponad rok), w tym tygodniu udało mi się zrobić rezonans magnetyczny i na drugi dzień dostałem wynik z którego wynika że "Przyśrodkowo po stronie prawej, w okolicy ciemieniowej widoczne na odcinku 2.5cm podwyższenie w podstawowych sekwencjach sygnału światła jednej z żył powierzchownych mózgowia - może odpowiadać odcinkowej zakrzepicy. Czy zakrzepica to groźna choroba? Jak się ją leczy? Czy 2,5cm to dużo? Wizytę u lekarza mam 01.02

Witam serdecznie,

Zakrzepica to poważny problem zdrowotny, który niezwłocznie wymaga konsultacji z lekarzem neurologiem.
Proszę wraz z wynikami zgłosić się na wizytę u lekarza celem konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.