Rezonans magnetyczny i zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa

Rez. magnet.wynik: -zmiany zwyrod. w postaci dehydratacji krążków międzykręg. L3-L4,L4-L5 i L5-S1; -niewielka, tylna, obustronna wypuklina krążka m-k L3-L4, lateralizująca nieco na stronę lewą, w kontakcie z korzeniami nerwów L4 w kanale kręgowym; -minimalne uwypuklenie krążka m--k L4-L5 i L5-S1 w części tylnej; -umiark. osteofitoza krawęd. na przed. i tylnych powierzch. trzonów kręgów L3-S1. Czy w moim przypadku są przeciwskania do pracy fizycznej? i pracy w pozycji stojącej? (np. ochrona)

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię oraz zmiany zwyrodnieniowe. Myślę, że nie ma przeciwwskazań ale decyduję o tym neurolog lub neurochirurg dlatego wskazana jest konsultacja u lekarza.

Pozdrawiam.